Interneto svetainės

the right way...
Mūsų tikslas - padėti įmonėms susikurti internetinę svetainę, kuri būtų ne tik įmonės „veidas“ internete, bet ir puikus būdas išreklamuoti savo produktą ar paslaugą. Mūsų komanda padės Jums susikurti šiuolaikišką internetinę svetainę.

 

Privalumai turint svetainę

Šiuolaikiškas dizainas Elektroninis paštas Nuotraukų galerijos
Pasirinksite Jums labiausiai patinkantį svetainės dizainą, kurį mes pritaikysime taip, kad geriausiai atspindėtų Jūsų veiklą.
Turėsite neribotą kiekį nuosavų el. pašto dėžučių. Kiekvienas darbuotojas galės turėti asmeninę pašto dėžutę.
Galėsite kurti nuotraukų galerijas, nuotraukų skaičius neribotas. Taip galėsite klientams vizualiai perteikti savo prekes ar paslaugas.
Prekių ar paslaugų katalogas
 Neribotas kalbų skaičius Naujienos ir naujienlaiškis
Turėsite klasifikuotą Jūsų prekių ar paslaugų katalogą. Galėsite kurti kategorijas, jose sudėti prekes ar paslaugas su aprašymais, nuotraukomis bei kainomis. Galimybė išversti svetainę į visas pasaulio kalbas, kokių tik Jums reikia (anglų, rusų, italų, japonų ir kitas). Tapsite pasiekiami klientams iš užsienio.
Galėsite rašyti naujienas ir informuoti savo klientus apie naujausius savo produktus, paslaugas, akcijas. Bei siųsti naujienas visiems savo klientams vieno mygtuko paspaudimu.
Apklausos ir konkursai  Talpinimas serveryje ir domenas Forumas ir svečių knyga
Galėsite kurti apklausas ir sužinoti savo klientų nuomonę apie jūsų produktus ar paslaugas. Taip pat galėsite rengti konkursus, bei gauti potencialių klientų kontaktus.
Turėsite didelį kiekį vietos serveryje, galėsite į svetainę kelti neribotą kiekį informacijos ir savo svetainės internetinį adresą, tokį koks jums labiausiai patinka. Forume Jūsų svetainės lankytojai galės diskutuoti norimomis temomis, o svečių knygoje klientai galės palikti atsiliepimus apie Jūsų paslaugas ar prekes.

 

Čia rasite daugiau informacijos apie mūsų kuriamas interneto svetaines www.svetaine123.lt